Przy jakiej wartości beta-HCG zarodek powinien być widoczny?

witam. Przy jakiej watości beta HCG widoczny powinien być zarodek? czy mozliwe ze przy wyniku 24873 mlU/mL nie bylo jeszcze zarodka?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Zarodek w USG ginekologicznym zazwyczaj jest już dobrze widoczny między 5 a 7 tygodniem ciąży. Nie zestawia się poziomu beta-hCG z możliwością obserwacji konkretnych szczegółów w badaniu ultrasonograficznym.