Poziom BHCG a możliwość 3-4. tygodniowej ciąży

Witam, Współżyłam z chłopakiem trochę ponad miesiąc temu, poszłam na badanie krwi (dokładniej HCG) i wyszło mi z badań tylko tyle że Total beta- HCG<100mIU/ml, to oznacza że nie jestem w ciąży czy jest możliwość że jestem w 3 bądź 4 tygodniu ciąży?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jeśli do zapłodnienia doszłoby ponad miesiąc temu to wynik byłby powyżej 100.

Pozdrawiam.