Poziom BHCG po stosunku bez wytrysku

witam ewelina lat 38 dniu o5 listopada małam stosunek bez wytrszysku, po 8 dnia robiłam tesc ciezowy wyszło niegatywny a po 13 dniach po stosunku robiłam tesc z krwy HCG i wyszło 0-100 ml/Uml czy napewno nie jestes ciązy prosze odpowiedz dziekuje

Renata GrzechociĹska

Witam.
Z racji tego, że podczas stosunku nie doszło do wytrysku nie istnieje ryzyko ciąży. Nie podała Pani ostatecznego wyniku B-hCG a jedynie normy. Według mnie nie ma powodów do niepokoju.
Pozdrawiam