Prawdopodobieństwo ciąży przy testach BHCG

Dzien Dobry, prawdopodobnie jestem w ciąży. Miałam badanie betaHCG, ktego wyniki kształtowaly się następująco: 15dc - 77 uml/ml 17dc - 119 uml/ml 19dc - 351 uml/ml 22dc - 677 uml/ml Pierwsze dwa badania i kolejne dwa byly wykonywane w różnych laboratoriach. Martwię się, że przyrost jest za mały. Czy znane są przypadki ciąż, gdzie przyrost był mniejszy niż 66%? Wizytę mam dopiero 08.10. Pilnie czekam na odpowiedź, Pozdrawiam,

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Póki co nie ma powodów do niepokoju! Proszę nie wpadać w obłęd i nie oznaczać beta-hCG co dwa dni, jeśli nie ma do tego wskazań.