Poziom estradiolu a miesiączka

Witam, Pani dr mam problemy z cienkim endometrum, przez to nie mam miesiaczki brałam estrofem i luteine, to pomagało ale tylko jednorazowo. Teraz sw drugim miesiącu po lekach miesiączki już nie mam. Powinna pojawić się trzy dni temu, myślałam, że może będzie bo ok tydzień miałam bolesne i nabrzmiale piersi, ale 3 dzień mija i nic . Czy mogę jakoś wpłynąć, żeby estradiol wzrósł a śluzówka była grubsza?

Aleksander Ropielewski

Konieczna jest kontynuacja leczenia, ale po ustaleniu przyczyny zaburzeń w grubości endometrium (przyczyna centralna czy obwodowa). W tym celu konieczne jest wykonanie badań dodatkowych i kontakt z ginekologiem.