Nieregularna miesiączka u 31-letniej kobiety

mam 31 lat i problem z niereguralna miesiaczka(raz na 2,3 miesiaze)mimo braku miesiaczki mam bardzo bolesne i nabrzmiale piersi(brak ciazy)i mleko w piersiach jesem 2 lata po porodzie i od tego czasu mam problem z miesiaczka

Proszę udać się do endokrynologa, objawy sugerują podwyższenie poziomu prolaktyny-sytuacja wymaga pilnej diagnostyki, jest wiele przyczyn podwyższenia poziomu prolaktyny.
Co na te objawy Pani ginekolog-wymaga Pani również badania ginekologicznego.
Prywatne oznaczenie poziomu prolaktyny to koszt około 35 zł, proszę pamiętać że jednak nic nie zastąpi konsultacji z lekarzem.
pozdrawiam,
Iwona Krędzielak-Manikowska