Poziom estradiolu, FSH i IK w fazie folikularnej

Witam, chcialabym aby ktos powiedzial mi czy moje wyniki sa pozytywne. Robilam je w 4 dniu cyklu, a moj cykl trwa zazwyczaj 30 dni, estradiol 22,67; fsh 4,70; lh 5, 32. Wszystkie sie mieszcza w fazie folikularnej.

Piotr Pilarski

Nie napisała Pani jednostek ani norm jakie panują w laboratorium, w którym robiła Pani badanie. Sugeruję zgłosić się z całym wynikiem do ginekologa.

Pozdrawiam.