Poziom glukozy na czczo i po obciążeniu w 23. tygodniu ciąży

Glukoza na czczo i po obciążeniu 75mg, 23 tydzień ciąży. Bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyników, o ile poziem glukozy na czczo jest dla mnie zrozumiały, bo podane normy to 70,0-99,0, mój wynik to 77,0 mg/dl. Problem pojawia się z odczytaniem wyników po godzinie 148,0 mg/dl i po dwóch godzinach 142,0 mg/dl. Nie wiem jakie są normy, prosze o pomoc w interpretacji.

Witam. wyniki badania są prawidłowe. Poziom glukozy w 1 godzinie powinien wynosić <180mg/dl, natomiast w drugiej<153mg/dl.