Poziom kreatyniny w badaniu

Witam, właśnie odebralam wyniki badań i mam problem z ich interpretacją.Kreatynina 65 a egfr >90 ml/min 1.73^2(ok rok temu wynosiło 122) .Według różnych kalkulatorów wynik do mojej wagi(46kg), wzrostu(160cm) i wieku (19lat) powinnien wynosić ponad 113.Czy powinnam udać się do lekarza, poszerzyć badania czy wszystko jest w porządku?

Lek. Tomasz Budlewski

widocznie w tym laboratorium nie ma dokładnego wyliczenia, > 90 uznaje się za normie. proponuję udać się do lekarza rodzinnego.