Poziom rtęci w organizmie a możliwe dolegliwości

witam u mojego syna robiłam badanie na zawartość rtęci w oganizmie z krwi wynik 2,4ug/L czy moje obawy są słuszne cz to nic takiego

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, interpretacja badania zalezy od normy dla wieku, zakresu referencyjnego laboratorium i wskazan do jego wykonania. Prosze skonsultować sie z lekarzem zlecajacym oznaczenie, ktory dokona pełnej interpretacji. Pozdrawiam