Poziom testosteronu we krwi u 22-latka

witam. miałem zlecone badanie poziomu testosteronu we krwi. otrzymałem wynik w granicach 629,1. czy to dużo czy mało? na internecie dużo artykułów opisujących hormon, ale brak konkretnych liczb, które opisywały czy to dobry wynik czy też nie. ps. wyczytałem, że na badanie powinno iść się na czczo, jeżeli tego nie zrobiłem mogło dojść do przekłamania wyników? pozdrawiam

Piotr Pilarski

Poziom jest w normie. To, że Pan poszedł na czczo nie ma dużego wpływu na wynik.

Pozdrawiam.