Poziom troponiny a wynik badania EKG

Czy poziom troponina t hs 7,83 ng/l przy reszcie wyników badań włącznie z ekg prawidłowych jest niepokojący. Kobieta 31 lat

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, nie wiem jakie są normy tego laboratorium gdzie wykonywane badanie. Poziom jednakże wydaje się podwyższony ale ważne jest także wykonanie ponownego badania w celu stwierdzenia dynamiki wzrostu bądź spadku stężenia troponiny. Nie znam także objawów klinicznych. Proszę o konsultacje kardiologiczna. Pozdrawiam