Poziom TSH i podwyższony kortyzol

Witam. Od ponad 5 lat mam problemy zdrowotne. Przez cały czas byłem kierowany do specjalistów gastrologów. Ostatnio jednak okazało się, że przeoczono to, że 6 lat temu moje TSH wynosoło 2,8 i ciągle wzrastało (dzisiaj jest to 5,2 pomimo obniżania go co jakiś czas jodem). Mam również podwyższony kortyzol, limfocyty a obnizone neutrofile, monocyty, gran. segmentowane. Sama tarczyca nie wykazuje zmian chorobowych (USG, fT3 i 4, aTPO, aTG w normie) . Proszę o radę gdzie z tym iść

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do endokrynologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.