Poziom TSH w 3 trymestrze ciąży

Witam serdecznie! jestem w trzecim trymestrze ciazy i mam wyniki TSH mam 4,17 martwie sie bo nie mam pewnosci czy wczesniej miałam kontrolowana tarczyce. jednak jest to b wazne. jakie sa normy dla trzeciego trymestru? z gory dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa lub lekarza prowadzącego ciążę. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.