Poziom żelaza we krwi i zabarwienie moczu u 21-latki

Odebrałam dziś wyniki badań krwi. Mam 188,58 żelaza przy zakresie referencyjnym 37-145, dodatkowo mam jasnozolty, lekko metny mocz, ciężar właściwy moczu wynosi 1,012 dodatkowo wykryto pojedyncze nabłonki płaskie i liczne bakterie Są powody do niepokoju, powinnam się udać do lekarza czy nie ma się czym denerwować?

Należy przed pobraniem podmyć sie , następnie pobrać drugi strumień moczu (pierwszy spłucze ew. bakterie i zanieczyszczenia po drodze)

Pozdrawiam.
Joanna Arciszewska