Pozytywne testy ciążowe i opóźnienie okresu o trzy dni

Witam, pytam i pytam lekarzy ale chyba mnie nie rozumieja, bo podejrzewam ciaze , kaza mi dla pewnosci robic badanie krwi ale ja juz pisalam ze jestem za granica i nierobia tu tak jak w polsce. Bylam ulekarza powiedzialam ze moge bycw ciazy bo robilam testy i byly pozytywne ajuz innej firmy negatywne. Okres mi sie spoznil o 3 dni byl krotki 2 dni , norma to 4 . Robilam te testy jak okres mial przyjsc i w trakcie krwawienia i byly pozytywne. Objawy mam tez na ciaze, to by byla 4 ciaza.

Nawet w Bangladeszu takie badania wykonują Z wyrazami szacunku Marek Bulsa