Pozytywny wynik testu ciążowego i poziom bHCG

Wczoraj tj 28 grudnia zrobiłam test ciążowy z moczu wynik po kilku nastu sekundach był pozytywny. W dniu dzisiejszym zrobiłam test z krwi tj Beta - HCG gdzie wynik wskazuje na 2 186.00 mIU/ml Co to oznacza ? Jestem w ciąży ? czy to już pewne i który to tydzień ? pozdrawiam , Kasia 26

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik wskazuje na wczesną ciążę - 4-5 tydzień. W celu potwierdzenia ciąży proszę udać się do specjalisty ginekologa.