Pozytywny wynik w teście na boreliozę

Witam, właśnie dostałem wyniki syna na boleriozę. W teście Borrelia EUROLINE WB IgG wynik pozytywny. Mam też w oznaczeniu intensywności 33 w p31 OspA i 22 w p30. Syn otrzymał antybiotyki ze względu na infekcję. Narzekał na bóle stawów. Obecnie po odstawieniu antybiotyków nawrócił ból nadgarstka. Ma CRP na poziomie 8,8 i ASO bardzo wysokie 933 (wcześniej 1040). W wymazie z gardał wyhodowano grzyby drożdżopodobne. Jak zinterpretować te wyniki, czy to jest bolerioza?

Witam serdecznie. Konieczna konsultacja z lekarzem podczas bezpośredniego badania. Samo oznaczenie IgG nie wnosi na temat choroby.