Praca w gospodarstwie rolnym przy ześlizgu kręgosłupa

chodzi o zeslizg kregoslupa i moi pytaniem jest czy nadal moge pracowac w gospodarstwie rolnym , wykonuje wszystkie prace sama wiec duzo chodze , dzwigam czy moja praca moze gorzej wplywac na moj stan zdrowia , czy zeslizg moze sie powiekszac

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy od rodzaju dolegliwości i tego co w badaniach wyszło. proponuję udać się do ortopedy celem uzyskania dalszych zaleceń medycznych oraz określenia trybu funkcjonowania. Bez badania nie można nic więcej powiedzieć.