Prawa zatoka szczękowa w większości zacieniona, powietrzny jedynie zachyłek czołowy

Dzień dobry, Proszę o interpretację wyników RTG zatok: Prawa zatoka szczękowa w większości zacieniona, powietrzny jedynie zachyłek czołowy, lewa zatoka szczękowa w całości zacieniona - duże zmiany śluzówkowe. W obrębie zmian w zachyłku zębodołowym lewej zatoki szczękowej silniej wysycone drobne cienie jak zwapnienia - nie wykluczę nadkażenia grzybiczego. Zatoki czołowe i klinowa prawidłowo powietrzne.

Masz zatoki szczękowe do leczenia operacyjnego niestety. Śpiesz się. Gdzie mieszkasz? przed operacją należy wykonać tomografię komputerową zatok i zaszczepić się przeciwko WZW.