Prawdopodobieństwo ciąży a bóle w podbrzuszu

WITAM MAM PYTANIE? CHCIALA BYM SIE DOWIEDZIEC CZY JESTEM W CIAZY KOCHAM SIE Z PARTNEREM RAZ W MIESIACU PONIEWARZ PRACUJE DALEKO JEST TO STOSUNEK PRZERYWNY NIGDY JEDNAK NIE SPUSCIL SIE DO SRODKA A OD JAKIEGOS CZASU MIEWAM BOLE W POBRZUSZU I RANNE MDLOSCI OKRES MALAM 2 DNI WCZESNIEJ NIZ POWINIEN BYC I MIEJ OBFITYPARE KROPLI I TRFAL 2 DNI POTEM DWA DNI PRZERWY I WILATYWALA TAKA CIEMNA WYDZIELINA I NADAL JEST MI NIE DOBRZEI CZUJE KUCIA W BRZUCHU TEST ROBILAM NA BYL NEGATYWNY POMOCY PROSZE !!!!!

Witam! Stosunek przerywany nie jest skuteczną formą antykoncepcji. W preejakulacie mogą bowiem znajdować się plemniki. W podanej sytuacji nie można wykluczyć, że mimo wszystko jest Pani w ciąży. Dlatego proponuję powtórzyć test ciążowy za kilka dni.