Złe samopoczucie i omdlenia przy wysiłku a spóźniająca się miesiączka

Witam mam problem... Miesiączkę powinnam dostac 24marca ale jej nadal nie ma. Robilam test na krew ale wyszedl negatywnie. Test ciazowy mam zamiat zrobic za dwa dni. Czy to jest ciaza rano bylo mi nie dobrze przy wiekszym wysilku omdlewam. Wspomne ze wspolzyje bez zabezpieczenia tzn stosunek przerywany. Prosze o pilna odpiwiedz.

Szanowna Pani!

Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji-w preejakulacie mogą znajdować się plemniki-czyli może być Pani w ciąży.Proponuję ponownie zbadać B-HCG we krwi,gdyż test ciążowy w bardzo wczesnej ciąży może wyjść ujemnie.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka