Prawdopodobieństwo ciąży a mdłości

Witam, mam 19 lat.Ostatni raz współżyłam ze swoim chłopakiem 3 tygodnie temu w dni płodne bez zabezpieczenia.Od pewnego czasu mam mdłości, zawroty głowy, wahania nastroju, lekkie bóle piersi i bóle podbrzusza.dwa dni temu dostałam okres, który trwał jeden dzień.Czy to może być ciąża ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Opisane objawy nie są jednoznacznie wskazującymi na ciążę. Proszę wykonać test ciążowy - jego wynik zweryfikuje czy doszło do zapłodnienia.