Prawdopodobieństwo ciąży oraz wyniki USG

29 i 30.07-wkladanie tam palcow13.08-plamienie wywolane lutein 50 okres sie spoznial, mial byc 6.08)10.09-okres, dwa dbi obfity, 3zien prawie nic, a 4 i 5-normalne jak na 4i5dc.22.09-usg, endometrium trojlinijne,pecherzyk dominujacy. grubosc endometrium0.541 cm. Kiedys w 10 dc wynosilo 0.425cn,aleto kilka cykli temnu. moge wykluczyc ciaze? lekarz nie mowil,ze cos widzi. mam ciemnorozowe,badzfioletowe wargi sromowe mniejsze i parcie na pecherz. prosze o szybkaodpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie podanych informacji nie można potwierdzić bądź wykluczyć ciąży. W celu weryfikacji ciąży proszę wykonać test ciążowy.