Prawdopodobieństwo ciąży po namiętnym pettingu

Możliwość ciąży po namiętnym pettingu? Witam. 11.01.2013 uprawiałam petting z moim partnerem. W ramach tego, całkowicie głupio i nieodpowiedzialnie, doszło do włożenia penisa do pochwy. Trwało to jednak 15-sekund i nie zakończyło się wytryskiem. Podobnież nie doszło do wypuszczenia płynu ejakulacyjnego. Ostatnią miesiączkę miałam 17.12.2013. Dotąd miewalam je dość regularne w cyklu 29-31 dni, aczkolwiek raz się zdarzyło, ze @ przyszedł po miesiącu. Czy ryzyko "wpadki" jest duże ?

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w takiej sytuacji jest możliwa, jednak nie można jej jednoznacznie potwierdzić.