Prawdopodobieństwo ciąży po stosunku 3 dni przed miesiączką

Witam mam na imię Ola mam lat 18 i mam pytanie. Chciała bym się dowiedzieć czy jest to możliwe że zaszłam w ciążę trzy dni przed miesiączką. Cylke mam regularne 31dniowe moja ostatnia miesiączka zaczęła się 25 kwietnia. Dodam że jestem chora na tarczyce biore dość mocną dawke euthyroxu i niedawno poroniłam. Proszę o bardzo szybką odpowiedz. Z góry dziękuje.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie. Dni bezpośrednio przed krwawieniem miesiączkowym to dni niepłodne. Jest już wtedy dawno po owulacji i nie ma możliwości zapłodnienia.