Ryzyko ciąży po stosunku kilka dni przed planowaną miesiączką

jestem kilka dni przed miesiączka a robiłam to z chłopakiem bez zabezpieczenia i on sie spuścił we mnie i boje sie ze bede w ciąży czy to możliwe ??

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Kilka dni przed krwawieniem miesiączkowym jest już po owulacji i są to tzw dni niepłodne. Prawdopodobieństwo ciąży w opisanym przypadku jest bardzo małe.