Stosunek bez zabezpieczenia 4 dni przed planowanym okresem a ryzyko ciąży

Kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia i doszło do wytrysku. Chciałabym zapytać jakie jest prawdopodobieństwo tego że doszło do zapłodnienia? skoro były to dni niepłodne, a za 4 dni powinnam dostać okresu. Dodam jeszcze że ginekolog nie chciał przepisać mi tabletek "po" ze wzgetu na swoje zasady :(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje zwiększone ryzyko ciąży. W przypadku gdy ginekolog nie przepisał tabletki "po" ze względu na swoje przekonania powinien wskazać miejsce gdzie uzyska Pani tego typu antykoncepcję. W celu uzyskania pomocy proszę udać się do innego lekarza ginekologa.