Prawdopodobieństwo ciąży po stosunku bez zabezpieczenia w 3 dni po okresie

Ja chciałabym sie dowiedzieć, czy jest mozliwość zajścia w ciążę u mnie jesli współżylam z chłopakiem bez zabezpieczenia i on skonczyl we mnie i to bylo w 3 dzien po okresie, ktory trwal tym razem tylko 2 dni. Moj cykl jest nieregularny, trwa różnie 24/26 - 32 dni. Więc jakie jest prawdopodobieństwo, że mogę być w ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Z racji tego że ma Pani nieregularne cykle określenie prawdopodobieństwa zajścia w ciążę jest bardzo trudne. Zakładając, że współżyła Pani w 5 dniu cyklu prawdopodobieństwo to nie powinno być duże ( ale nie można z pewnością wykluczyć możliwości ciąży). Pozdrawiam