Prawdopodobieństwo ciąży pozamacicznej u 16-latki

Witam, ostatnia miesiaczke mialam 30 maja tego roku Spoznial mi sie okres a wiec zrobilam 2 testy ciazowe (oba pozytywne) Dzisiaj bylam u lekarza i ciazy na usg nie wykryl dodam ze od 3 lat mam spirale. Lekarz stwierdzil ze mozliwe ze jest za wczesnie na wykrycie cizy albo jest to ciaza pozamaciczna. Pobrano mi krew do badania.. Boje sie bardzo. Moje pytanie jest nastepujace czy istnieje duze prawdopodobinstwo ze jest to ciaza pozamaciczna?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie zamieszczonego opisu trudno jest określić szansę na ciążę pozamaciczną. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.