Prawdopodobieństwo powikłań po usunięciu polipa z szyki macicy

witam, miałam usuwanego polipa z szyjki macicy, proszę o informację, czy mogą się po tym pojawić jakieś powikłania? Generalnie to czuję się dobrze, jedynie jak się bardziej zmęczę to odczuwam bóle brzucha. Dodam, że zabieg miałam wykonany w znieczuleniu miejscowym 4 dni temu.

Może występować jedynie plamienie z dróg rodnych około 2-3 dni, bóle podbrzusza około 2-3 dni.