Prawdopodobieństwo zapłodnienia bez obecności śluzu płodnego

Witam czy możliwe jest zapłodnienie kiedy nie widać śluzu płodnego? Czy zawsze musi on wstępować? Dziękuje i pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej możliwe jest zapłodnienie nawet jeśli kobieta nie obserwuje śluzu płodnego. A propos drugiego pytania: taki śluz nie zawsze musi występować.