Rodzaje śluzu w dni płodne i bezpłodne

Witam! Chciałabym dokładnie dowiedzieć się jak wygląda śluz w dni płodne i niepłodne? Czy są jakieś szczególne upławy w te dni? i czy ciąża też nosi za sobą upławy? Pozdrawiam
ponad rok temu

Witam serdecznie. Wygląd i konsystencja śluzu pochwowego jest bardzo różna u każdej kobiety. Zwykle w czasie dni płodnych śluz jest rozciągliwy to najbardziej płodny śluz. Jest on przejrzysty, w konsystencji przypomina kurze białko. Proszę, zapoznaj się z artykułem LINK w naszym serwisie.