Prawdopodobieństwo zapłodnienia po stosunku w 10 dniu cyklu

Uprawiałam seks z chłopakiem w 10dc stosunek przerywany bardzo uważalismy. Wyjął dosc długo przed wytryskiem. Tego samego dnia kilka godzin później czułam ból jajnika. Od okresu caly czas chodze zestresowana czy mogłobyć to przyczyną wcześniejszej owulacji ? Od tamtego stosunku czuje się zmęczona. Śluz jest żółtawy i jest nie rozciągliwy. Dziś czyli w 20 dniu cyklu zaczęły mnie boleć piersi. Czy jest możliwość że doszlo do zapłodnienia ?

Witaj.
Stosunek przerywany nie jest żadną metoda antykoncepcyjną! To tak jakbyś w ogóle nie stosowała jakąkolwiek antykoncepcję.
Ale pamiętaj, że szanse na ciążę przy współżyciu w dniach płodnych wynoszą 18%.
Pozdrawiam.