Prawdpododobieństwo ciąży u 40-latki

Witam. Po raz pierwszy bram miesiączki przy cyklach ok 30 dniowych. Spóżnienie 10 dni. Testy negatywne. Ból piersi z nawet wskazujacym jak na poczatek ciąż yżyłakmi...Dodam, że włąsnie ukonczyłąm40 lat.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli testy zostały wykonane prawidłowo to z dużym prawdopodobieństwem można wykluczyć ciążę. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u ginekologa.