Prawidłowa echogeniczność, bez zmian ogniskowych

witam, ostatnio robiłem badania próby wątrobowej wyniki : AspaT wynik : 35 wart.ref. <37 U/L ALat wynik 72 wart. ref. <42 U/L GGTP 49 wart.ref 9-54 U/L . Robilem również usg jamy brzusznej: wątroba prawy płat 150mm , lewy 122mm prawidłowa echogeniczność, bez zmian ogniskowych, naczynia wątrobowe prawidłowe, Śledziona powiekszona 146x60mm prawidłowa echostruktura, reszta narządów prawidłowa . Co można powiedzieć o takich wynikach ?

Niepełny wywiad i brak badania fizykalnego ograniczają możliwości udzielenia odpowiedzi. Izolowany wzrost poziomu aminotransferazy może być po alkoholu i poza tym nie wzbudzić żadnych podejrzeń. Z wynikami proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu.