Co oznaczają wyniki badań matki karmiącej?

Jestem mamą rocznego dziecka, wciąż karmię piersią. Ostatnio doskwiera mi ciągłe zmęczenie. Zrobiłam badania krwi (morfologia, glukoza, elektrolity, alat, aspat, cholesterol i hormony tarczycy). Większość wyników mam w normie. Odchylenia pojawiły się w obrębie następujących parametrów: MCHC 32,8% (wart. ref. 33 - 36%) LYMPH% 20,6% (wart. ref. 25-40%) EO% 1,7% (wart.ref. 2-4%) glukoza 101,9 mg/dl (wart. ref. 70-99) Proszę o interpretację wyników. Czy mogą one być przyczyną zmęczenia? Czy przedstawione wyniki są powodem do niepokoju i wymagają konsultacji lekarskiej?

Lek. Tomasz Budlewski

Koniczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami , Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne