Prawidłowe wyniki morfologii

Wbc 7,7, lym 1,8,mon 0,5, gra 5,4, lym% mon 7,1, gra% 70,0,rbc 4,72, hgb 15,0, hct 44,6, mcv 94,5, mch 31,8, mchc 33,6, rdw 10,4, plt 234, mpv 8,6, pct 0,201, pdw 15,5, cholesterol 178, trojglicerydy 114, tsh 1,01.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Przedstawiane wyniki badań morfologii krwi, poziomu cholesterolu, triglicerydów oraz TSH znajdują się w granicach normy.
Niestety nie posiadam więcej informacji, takich jak przyczyna wykonania badań, objawy towarzyszące, choroby, na które pacjent choruje. Dlatego nie mogę podać żadnych dodatkowych informacji.

Pragnę jedynie zaprosić do lektury artykułu o badaniu krwi oraz badaniach tarczycy.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.