Prawy jajnik uwidoczniono o prawidłowej echostrukturze

Witam. Mam 60 lat miałam robione usg przezpochwowe macica dł/szer 3,6cmx2,8cm położenie tyłópochylne całk grubość błony śluz macicy y 4,0.. prawy jajnik uwidoczniono o prawidłowej echostrukturze rozm 2,6cmx2,0cm srednia 2,3 cm nieco powiekszony do wieku lewy jajnik uwidoczniono o prawidłowej echostrukturze rozm 1,5cmx08cm sred 1,2cm zatoka dauglasa uwidocz bez obecn wolnego płynu cyto bez zmian i proce złośliwego.Zrob test roma ;ca125 7,2u/ml he4 110,1pmol/l test roma po menopa 14,75% pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Wskazana jest wizyta u ginekologa, który pokieruje dalszym postępowaniem.