Prezerwatywa w pochwie i preejakulat a ryzyko ciąży

19 lutego kochałam się z chłopakiem i doszło do nietypowej sytuacji.Mianowicie wyszedł on gwałtownie ze mnie a gumka zsunęła się z członka i została w części we mnie.Wyciągnęliśmy ją ale kiedy mój chłopak wyszedł ze mnie prysnął na mnie płynem- preejakulatem.Boję się że ten płyn mógł mieć kontakt z moimi narządami.Chłopak nie doszedł ale czy jest duże ryzyko że mogę być w ciąży?Miałam wtedy dni płodne. Od soboty czuję kłucie z lewej strony podbrzusza. Do okresu mam jeszcze tydzień.Proszę o pomoc

Witam serdecznie. Istnieje szansa na zapłodnienie. choć nie jest ona duża. Warto wykonać test ciążowy.