Próba głodowa i pomiar poziomu cukru

Witam . Mam takie pytanie dotyczące moich obserwacji . W ubiegłym tygodniu przebywałam w szpitalu jedną dobę , w tym czasie miałam robioną próbę głodowa która została zakończona w 26 godzinie z cukrem 41 mg/dl (glukometr ) a 44 mg/dl badanie z żyły po przerwanej próbie dostałam do zjedzenia dwie kromki chleba i twarożek i po dwóch godzinach zmierzono mi cukier 186 mg/dl . . kiedy wychodziłam ze szpitala czułam sie bardzo źle przez kolejne dwa dni na wypis kazano mi czekać 10 dni .

Ocena glukozy po posiłku poprzedzonym dobową probą glodową jest niemiarodajna. Domyślam się, że diagnozowania była Pani w kierunku insulinomy. Jedno jest pewne - to schorzenie z całą pewnością można wykluczyć.