Problem z chodzeniem po operacji pięty

Moje pytanie dotyczy pięty, którą zoperowałam w ubiegłym roku. W pięcie mam wstawioną blachę i 4 śruby. Noga jest teraz stanowczo szersza od drugiej oraz gdy stoję na pięcie, wtedy robi się wyraźna 'dziura' po wewnętrznej stronie nogi.. Nie wiem czy to jest dobrze czy nie... Mam nadal na pięcie grubą bliznę. Nie wyobrażam sobie zoperować nogi po raz kolejny... (Głównym powodem był ból przy chodzeniu i narastająca kość styłu pięty)

Bez badania fizykalanego , zdjecia rtg , i dokladnego wywaidu udzieleniemodpowiedzi na Pana pytanie wydaje sie niemożliwe
Pozdrawiam