Problem z erekcją i oddawaniem moczu

Od dawna mam problemy z erekcją i oddawaniem moczu. Na usg wyszło zwapnienia na prostacie. Urolog przepisał jakieś leki i prostata wróciła do normy ale dolegliwości pozostały. 2 innych urologów twierdzili później że wszystko powinno być ok, ale tak nie było. Zbadałem poziom prolaktyny i testosteronu. Wyniki: prolaktyna 13ng/ml (4-15) testosteron 894ng/dl (249-836) a mam typowe objawy dla niskiego testosteronu (apatyczność itp.) Co mi może być? gdzie szukać pomocy? Co warto jeszcze zbadać?

Brak w poście określenia, jakie to są problemy z erekcją i oddawaniem moczu.
"Apatyczność" występuje w wielu stanach chorobowych somatycznych, a także psychicznych (np.depresja).
Na Pana miejscu zwróciłbym się w pierwszej kolejności do dobrego internisty w celu diagnostyki.
Zwapnienia w usg prostaty świadczą o przebytym stanie zapalnym.
Proponuję nie robić badań na własną rękę, tylko w współpracy z lekarzem.
Z problemami seksualnymi najlepiej udać się do lekarza seksuologa. W Krakowie ( i w Katowicach) przyjmuje dr A.Sipiński.
Pozdrawiam. JW, Poznań.