Problem z hormonami a planowanie ciąży

Z mężem staramy sie o dziecko od 5 lat. MAm problemy z hormonami, za wysokie FSh-10.7 iu, LH 5.0 iu i AMH 28.2 pmol/l,. Mąż ma słabe nasienie a dokładnie złe formy plemników, ty;lko 1% form prawidłowych. Jestesmy zapisanie na invitro ICSI. Jaka jeste szanasa powodzenia tego leczenia i czy dieta lub suplementy diety mogłyby wspomóc w poprawieniu jakości nasienia męża.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Skuteczność ICSI jest znacznie wyższa niż in vitro. Trudno jednak ocenić prawdopodobieństwo powodzenia zabiegu w Państwa przypadku w wartościach liczbowych. O tym czy Pani mąż powinien stosować jakiekolwiek suplementy diety, powinien zdecydować lekarz prowadzący leczenie.