Problem z jednym paznokciem u dłoni

Od jakiegoś czasu mam problem z jednym paznokciem u dłoni. Naskórek, który zazwyczaj narasta na płytkę paznokcia cofnął się prawie odsłaniając cały paznokieć , Jest to coraz bardziej niekomfortowe. Dodatkowo na płytce pojawiły się drobne nierówności. Wydaje mi się, że pogarsza się to po moczeniu dłoni. Nie wiem co może być tego przyczyną ponieważ z pozostałymi paznokciami jest wszystko dobrze.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznievudac sie do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.