Problem z napletkiem - czy da się coś z tym zrobić?

Witam. Mam 31 lat i mój problem polega na tym, że podczas wzwodu nie schodzi mi napletek. Tzn. mogę go bez problemu ściągnąć ręcznie (i nie odczuwam przy tym żadnego bólu), ale zaraz po tym, np. w czasie stosunku wraca on na swoje miejsce, przykrywając całkowicie żołędź. Tak było zawsze i nigdy nie odczuwałem specjalnej satysfakcji z seksu. Czy można w moim wieku z tym coś zrobić? Proszę o poradę. Pozdrawiam.
31 LAT ponad rok temu

Witam.

Leczenie napletka można rozpocząć w każdym wieku. Na pewno nie jest na nie w tej chwili za późno. Zaleca się wcześniejsze wizyty u lekarza, ponieważ takie dolegliwości, to dyskomfort dla pacjenta.
Uważam, że powinieneś zgłosić swój problem do urologa.

Pozdrawiam serdecznie.