Problem z niedrożnością trąbki słuchowej

Na początku roku byłam przeziębiona. Podczas choroby przez godzinę kłuło mnie w środku ucho, potem zostało przytkane. Lekarz stwierdził niedrożność trąbki słuchowej. Obecnie jest marzec, poprawa jest zdecydowana od momentu kiedy to się zaczęło, lecz nadal nie ma powrotu do normalności. Czy powinnam jeszcze zaczekać, czy powinno zostać zastosowane jakieś leczenie, przeprowadzone badania? Przy

2 miesiące niedrożności trąbki słuchowej to za długo. Należy wykonać badanie obiektywne i subiektywne słuchu i zmienić lekarza , który sobie z tym nie radzi.