Problem z oddawaniem stolca i zaparciami

witam serdecznie pisze bo mam problem z oddawaniem stolca dziś mija 10dni jak nie mogę się zalatwic probowalam już roznych metod typu herbatki xenna tabletki xenna pestki dyni jogurty i nic a przy oddawaniu gazow strasznie boli mnie brzuch proszę o pomoc bo nie wiem co mam robic

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, konieczna jest pilna wizyta u lekarza i wykonanie rtg jamy brzusznej, co pomoże w podjęciu dalszego postępowania. Pozdrawiam.