Problem z przestawieniem dziecka na karmienie mlekiem modyfikowanym

Witam. Dlaczego 3 miesieczne niemowle nie chce pić mleka sztucznego ? Karmie piersia ale mam mało pokarmu więc staram sie dokarmiac butelka.Dziecko umie pięknie pić z butelki wcześniej zdarzało mu sie wypić mm,pije tez ładnie wodę z butelki w gorące dni ale ostatnio zbuntował sie i chce tylko moje mleko z piersi lub z butelki obojętnie oby tylko nie sztuczne. Niebawem wracam do pracy więc chcąc niechcąc muszę go przekonać. Jak to zrobic ?probowalam kilka rodzajów i tez nic. Płacze i sie złości

Lek. Marta Gryszkiewicz

Może Pani mieszać swoje mleko z mlekiem modyfikowanym. Dziecko czując smak Pani mleka powinno zaakceptować mleko modyfikowane.