Problem z trzęsącymi się rękami

Mam problem z trzęsącymi się rekoma,a nie mam nadczynności tarczycą.Żelazo i magnez podobno mam ok.Najbardziej mi sie trzesą jak się zdenerwuję albo stresuję.Również na rozmowie kwalifikacyjnej,jak jestem w gościach itp.już nie wiem co robić:(a bede chciała zmienić prace wiec tak nie może być,proszę co mam zrobić gdzie się udać bo już sama nie wiem.....Z góry dziękuję:)

Niestety informacji jest zbyt mało aby napisać tu na portalu co może pani konkretnie zrobić. Polecam aby udała się pani na konsultację psychologiczną podczas której specjalista zaproponuje najlepiej do pani problemu dostosowane metody zaradcze. Pozdrawiam

Proponuję udać się na konsultację do neurologa, najlepiej zajmującego się chorobami pozapiramidowymi.
Drżenie rąk może mieć wiele przyczyn i być objawem wielu chorób, może mieć też podłoże emcjonalne.
Pewne rodzaje drżenia nasilają się pod wpływem emocji.
Aby postawić właściwe rozpoznanie niezbędna jest znajomość charakteru dolegliwości, objawów towarzyszących, czynników prowokujących i wielu innych danych. Niezbędny jest wywiad i badanie przedmiotowe.